Sprawdź status

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Panel, w którym będziesz mógł sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące Twojego zlecenia takie jak przewidywany czas dostarczenia przesyłki, status zamówienia aktualizowany na bieżąco, możliwość kontaktu z zespołem obsługującym Twoje zlecenie czy interaktywną mapę GPS pokazującą aktualne położenie Twojej przesyłki na mapie. Dzięki nam uzyskujesz odpowiedzi zanim jeszcze zdążysz zadać pytanie!

Jak sprawdzić status?

1

Wpisz numer telefonu komórkowego, który został podany jako numer kontaktowy dla realizacji Twojego zlecenia, a nastepnie nacisnij przycisk "Wyślij".

2

Na podany przez Ciebie numer wysłany zostanie SMSem kod weryfikacyjny. Po jego otrzymaniu wpisz go w drugim polu, a nastepnie wciśnij przycisk "Potwierdź kod".

Po potwierdzeniu kody weryfikacyjnego zostaniesz przeniesiony na stronę swojego zlecenia.

Twoja dostawa
krok po kroku

Nasi pracownicy nie tylko dowiozą towar pod wskazany adres, ale także wniosą niezależnie od piętra, rozpakują i ustawią w wyznaczonym miejscu.

Więcej...

Twoja instalacja / montaż
krok po kroku

Nasi fachowcy zainstalują i zmontują zamówiony przez Ciebie towar, niezależnie od jego złożoności i przeznaczenia, w trosce o Twoje zadowolenie.

Więcej...

Odbiór Twojego towaru
krok po kroku

Chcesz pozbyć się zużytego sprzętu RTV/AGD? Odbierzemy go od Ciebie, następnie wywieziemy i zutylizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Więcej...