O nas

Kim jesteśmy?

DTS to firma transportowa z 17-letnim doświadczeniem w branży TSL, zajmująca się dostarczaniem najwyższej jakości usług transportowych. Lata pracy z Klientami pozwoliły nam na zbudowanie solidnej marki, której nadrzędną ideą jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zaspokajanie ich najbardziej wygórowanych potrzeb. Naszym głównym produktem jest satysfakcja, którą uzyskujemy dzięki kompleksowości i profesjonalizmowi naszej oferty skierowanej zarówno do dużych jak i małych firm dla których bezpieczny i sprawny transport towarów do Klienta jest priorytetem. Dzięki zadowoleniu jakie budujemy każdego dnia, sprawiamy, że Twoi Klienci będą wracać do Ciebie częściej, zaś Ty będziesz mieć poczucie, że dostawy Twoich towarów są w dobrych rękach.

Nowy wymiar usług Home Delivery

Zrozumienie potrzeb Klientów jest dla nas kluczowe. Znamy je bardzo dobrze, dlatego nasze dostawy nie kończą się na transporcie. Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników zajmie się nie tylko dostarczeniem zamówionego towaru pod wskazany adres, ale także jego wniesieniem, rozpakowaniem, okazaniem Klientowi, montażem i instalacją, a następnie usunięciem zbędnych opakowań i ewentualną utylizacją niepotrzebnego sprzętu. Wyznajemy zasadę, że jedyną rzeczą jakiej należy oczekiwać od Klienta to to, by usiadł wygodnie, zaś my zrobimy resztę. Dzięki takiemu podejściu Twoi Klienci mogą cieszyć się zamówionym towarem od momentu zakończenia dostawy, będąc w pełni zadowolonymi z jakości wykonanych usług.

Wyspecjalizowana flota

W skład naszej rozbudowanej i ujednoliconej floty wchodzą nowoczesne samochody marki Mercedes-Benz dedykowane do transportu towaru mało i wielkogabarytowego. Każdy z nich wyposażony jest w podłogi antypoślizgowe, pasy mocujące i szereg akcesoriów zabezpieczających takich jak koce i folie mające na celu staranne zabezpieczenie mienia wiezionego do Klienta. Dodatkowo nasze samochody wspierane są najnowocześniejszą technologią naprowadzania i lokalizacji, dzięki czemu realizowanie nawet najbardziej złożonych trans nie stanowi dla nas najmniejszego problemu i świadczy o naszej terminowości.

Doświadczeni fachowcy

Tylko zatrudniony na stałe personel może właściwie identyfikować się z wartościami i celami firmy. Nasi pracownicy to wyszkoleni fachowcy, którzy doskonale znają specyfikę swojej pracy. Przeszkolony personel, gotowy dostarczyć każdy rodzaj towaru w dowolne miejsce w kraju to siła napędowa DTS, dla której nie straszne jest żadne wyzwanie. Fachowcy DTS to także sprawni montażyści, którzy zgodnie z preferencjami Klienta są w stanie zainstalować dowolny sprzęt RTV/AGD, jak również dokonać sprawnego montażu meblowego.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Idąc z duchem czasu stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Stale przez nas rozwijane autorskie systemy IT pomagają nam na co dzień w realizacji tysięcy zleceń. Specjalne aplikacje dla kierowców pozwalające na efektywne zarządzanie trasami i czasem pracy, system śledzenia ze szczegółowymi informacjami dla Klientów, rozbudowane oprogramowania do planowania tras i raportowania czy chociażby kilka kanałów zakładania zleceń i notyfikowania Klientów o aktualnym statusie realizacji to tylko kilka z naszych atutów. Wdrażane przez nas rozwiązania pozwalają nam na uzyskanie jak najlepszych efektów pracy, skracanie dystansu i wywiązywanie się z głównej obietnicy składanej Klientom jaką jest Satysfakcja.

Gwarancja najwyższej jakości

Nasza praca nie kończy się po zrealizowaniu zlecenia. Chcemy mieć pewność, że obsługiwani przez nas Klienci są w pełni zadowoleni, dlatego kontaktujemy się z nimi z pośrednictwem kilku kanałów i badamy poziom ich satysfakcji względem świadczonych przez nas usług.

Po każdej wykonanej usłudze prosimy Klientów o wypełnienie ankiety satysfakcji dzięki której ustalamy poziom zadowolenia z każdego aspektu realizacji. Dodatkowo kontaktujemy się z Klientami za pośrednictwem kanału SMS w celu stwierdzenia ewentualnych nieprawidłowości. W celu poznania potrzeb Klientów nasi pracownicy działu Call Center, prócz stałej pomocy, kontaktują się z losowo wybranymi Klientami w celu szczegółowego sprawdzenia poprawności przebiegu wykonywanych usług, zaś dopełnienie stanowi ankieta online, która pozwala naszym Klientom na powiadomienie nas w wygodny dla nich sposób o poziomie jakości realizowanej usługi.

Jesteśmy bliżej Twoich Klientów

Staramy się być blisko naszych Klientów, stale skracając dystans i redukując czas. Rozbudowana sieć 19 oddziałów w kraju pozwala nam na dowóz zamówionego towaru i realizację usług niemal w każdym miejscu Polski.

Obecnie posiadamy oddziały w następujących miastach:

Białystok, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Płock, Poznań, Rybnik, Szczecin, Wałbrzych, Warszawa (Okęcie), Warszawa (Targówek), Wrocław.

Fachowa pomoc

Dbając o zadowolenie naszych Klientów staramy się oferować im kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Wykwalifikowani pracownicy działu Call Center z najwyższą troską podchodzą do każdego zagadnienia stawianego przez Klientów. Dodatkowo stale rozbudowywana baza wiedzy, a także najczęstsze pytania i odpowiedzi prezentowane w Panelu Klienta na każdym etapie realizacji stanowią uzupełnienie, które pozwala naszym Klientom uzyskać odpowiedź na pytanie jeszcze przed jego zadaniem.