Współpraca

Prowadzisz własną firmę?

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli zarówno dużych sieci handlowych jak i pojedynczych sklepów i firm, w których kompleksowa usługa transportowa towaru do Klienta jest jedną z miar jakości. Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem sklepu internetowego czy stacjonarnego, profesjonalny i terminowy transport to jedno z najważniejszych ogniw w budowaniu zadowolenia Klienta, a co za tym idzie Twojej marki.

Zadbaj o zadowolenie swoich Klientów!

Chcemy, by oferowane przez nas usługi posprzedażowe pomogły Ci nie tylko w sprawnym dostarczaniu Twoich towarów do poszczególnych Klientów, ale także budowały jak najwyższą jakość Twojej marki. Dzięki kompleksowej obsłudze i nowoczesnym rozwiązaniom wspieranym przez wieloletnie doświadczenie w branży transportowo-usługowej sprawimy, że Klienci będą wracać do Ciebie z przyjemnością.

Dostarcz im usługi transportowe jakich potrzebują.

Twoi Klienci zasługują na to co najlepsze. Dlatego ich dostawa nie powinna kończyć się na transporcie. Wniesienie towaru, jego rozpakowanie, okazanie, montaż i instalacja, a także usunięcie zbędnych opakowań i utylizacja niepotrzebnego sprzętu to kompleksowy wachlarz usług, który pozwoli im na cieszenie się dostarczonym towarem od razu po zakończeniu procesu dostawy.

Skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, by udzielić wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a także pomóc Ci w dostarczeniu usług transportowych na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści służą wszelką pomocą w analizie potrzeb i oczekiwań Twoich Klientów, jak również w przygotowaniu kompleksowej oferty dla Twojego biznesu.

Janusz Szerszeń
Kierownik Sprzedaży
Mail: szerszen@dts.pl
Mob: +48 795 525 750

Michał Skonieczny
Key Account Manager
Mail: skonieczny@dts.pl
Mob: +48 572 022 834